Metal mailboxes & Parcel boxes Manufacturer | YOOBOX
 • Skrzynki pocztowe na listy to prawdziwa klasyka i nie bez powodu:

  Nasz wybór sięga od subtelnych klasycznych skrzynek na listy po nowoczesne stalowe skrzynki na listy, które podkreślają kształt i kolor.
  Każda sprzedawana przez nas skrzynka pocztowa jest wyposażona w zamek na klucz (z 2 kluczami) i jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Każdy model jest wyjątkowy, a kilka zawiera uchwyt na gazety i oferuje dużą pojemność.

  Wielu właścicieli domów wybiera Skrzynki pocztowe i nie bez powodu:Szczególnie praktyczna jest wersja z okienkiem. Oszczędzasz sobie otwieranie Skrzynki pocztowej i sprawdzanie czy otrzymałeś pocztę, bo już przez okienko podglądu widzisz czy jest coś w Skrzynki pocztowej.

  Plakietka z imieniem nada Twojej stalowej skrzynce na listy osobisty charakter. Należy do mnie jak nazwa na drzwiach - skrzynka pocztowa! Ułatwisz także listonoszowi doręczenie poczty. Od razu ma pewność, że wylądował u właściwego właściciela, a prawdopodobieństwo pomyłki jest znacznie zmniejszone.

  Niedroga stalowa skrzynka na listy z okienkiem i tabliczką na nazwisko to na przykład Postale Grey firmy Rottner. Masz optymalny widok na to, czy w skrzynce znajduje się poczta, ponieważ z przodu znajdują się trzy okna podglądu.

  ZALETY STALOWEJ SKRZYNKI POCZTOWE:


  Odporny na warunki atmosferyczne

  Ocynkowana i malowana proszkowo

  Przetwarzane wysokiej jakości

  Atrakcyjny wizualnie

  Nadaje się do systemów skrzynek pocztowych

  Cena i wydajność są słuszne